-15%
KSB 102
Artikelnummer: 131080321 Terug...Details:
- Buitenmaten: 395x215x215 mm
- Binnenmaten:328x199x162 mm
- Verankering: Muurverankering, trommel rechts
- Gewicht: 20 kg
- Inhoud: 11 Liter
- Slot: Voorzien van een dubbelbaard sleutelslot (2 sleutels)
- Kleur: Ral 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Uitwendige hoogte: | 395 mm |
| Uitwendige breedte: | 215 mm |
| Uitwendige diepte: | 215 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 328 mm |
| Binnenmaat breedte: | 199 mm |
| Binnenmaat diepte: | 162 mm |
| Inhoud | 20 Liters |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 20 Kg |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897033642 |
