-15%
KSB 007
Artikelnummer: 131080501 Terug...Details:
- Buitenmaten: 510x220x177 mm
- Binnenmaten: 505x215x173 mm
- Verankering: Muur (inbouw)
- Gewicht: 23 kg
- Inhoud: 19 Liter
- Slot: Voorzien van een dubbelbaard sleutelslot (2 sleutels)
- Kleur: RAL 7035, Grijs
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Uitwendige hoogte: | 510 mm |
| Uitwendige breedte: | 220 mm |
| Uitwendige diepte: | 177 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 505 mm |
| Binnenmaat breedte: | 215 mm |
| Binnenmaat diepte: | 173 mm |
| Inhoud | 23 Liters |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 23 Kg |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897013262 |
