-15%
BG 25-II
Artikelnummer: 071072701 Terug...Waardeberging € 25.000,- contant geld / € 50.000,- kostbaarheden
Brandwerend: niet gecertificeerd
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 2
Classificatie: brandwerend DIN4102
Details:
• Buitenmaten: 905x450x442 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 855x400x310 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: -- / -- mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/0
• Gewicht: 215 Kg
• Legbord: 2 stuk
• Inhoud: 106 Liter
• Ordner aantal: 12 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7037
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 2, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | DIN 4102 |
| Uitwendige hoogte: | 905 mm |
| Uitwendige breedte: | 450 mm |
| Uitwendige diepte: | 442 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 855 mm |
| Binnenmaat breedte: | 400 mm |
| Binnenmaat diepte: | 310 mm |
| Inhoud | 106 Liters |
| Legbord aantal | 2 stuks |
| Ordner aantal | 10 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7037 |
| Gewicht | 215 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Fabrikant | Wertheim |
| Barcode | 8712897038050 |
