-15%
DRS VC 4
Artikelnummer: 111301301 Terug...Waardeberging: Contant 10.000,- / Kostbaarheden 20.000,-
Brandwerenheid: Niet getest
Classificatie Inbraakwerendheid EN 14 450 Security Level 2
Classificatie Brandwerendheid DIN 4102
Details:
- Buitenmaten: 370x490x300 mm
- Binnenmaten: 270x395x210 mm
- Deurdoorgang: -- / -- mm
- Gewicht: 37 kg
- Legbord: 1 stuks
- Inhoud: 22 Liter
- Kleur: RAL 7035, grijs
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | DIN 4102 |
| Uitwendige hoogte: | 470 mm |
| Uitwendige breedte: | 490 mm |
| Uitwendige diepte: | 300 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 370 mm |
| Binnenmaat breedte: | 395 mm |
| Binnenmaat diepte: | 210 mm |
| Inhoud | 22 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 37 Kg |
| Verankergaten: | Inbouw rondom |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897014238 |
