Heilbronn 07001
Artikelnummer: 07001 Terug...Details
- Buitenmaten: 305x240x130 mm (LxBxH)
- Binnenmaten: 303x238x129 mm (LxBxH)
- Verankergaten: Achterwand (4 gaten)
- Gewicht: 3,5 kg
- Aantal haken: 30 stuks
- Slot: Voorzien van een cilinder sleutelslot (2 sleutels)
- Overige sloten tegen meerpijs
- Kleur: RAL 7035 Standaard. Andere kleuren hebben een langere levertijd.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Geen certificaat |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 305 mm |
| Uitwendige breedte: | 240 mm |
| Uitwendige diepte: | 130 mm |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 3,5 Kg |
| Verankergaten: | Achterwand |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Haken kort | 30 Stuks |
