Heilbronn 07006
Artikelnummer: 07006 Terug...Details
- Buitenmaten: 550x730x130 mm (LxBxH)
- Binnenmaten: 548x728x129mm (LxBxH)
- Verankergaten: Achterwand (4 gaten)
- Gewicht: 16 kg
- Aantal haken: 190 stuks
- Slot: Voorzien van een cilinder sleutelslot (2 sleutels)
- Overige sloten tegen meerpijs
- Kleur: RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Geen certificaat |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 550 mm |
| Uitwendige breedte: | 730 mm |
| Uitwendige diepte: | 130 mm |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 16 Kg |
| Verankergaten: | Achterwand |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Haken kort | 190 Stuks |
