Heilbronn 07008
Artikelnummer: 07008 Terug...Details
- Buitenmaten: 1300x730x250mm (LxBxH)
- Binnenmaten: 1298x728x249mm (LxBxH)
- Verankergaten: Achterwand (4 gaten)
- Gewicht: 70 kg
- Aantal haken: 700 stuks
- Slot: Voorzien van een cilinder sleutelslot (2 sleutels)
- Overige sloten tegen meerpijs
- Kleur: RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Geen certificaat |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 1300 mm |
| Uitwendige breedte: | 730 mm |
| Uitwendige diepte: | 250 mm |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 70 Kg |
| Verankergaten: | Achterwand |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Haken kort | 700 Stuks |
