Tübingen 07602
Artikelnummer: 07602 Terug...Details
- Buitenmaten: 550x380x130 mm (LxBxH)
- Binnenmaten: 548x378x129 mm (LxBxH)
- Verankergaten: Achterwand (4 gaten)
- Gewicht: 9 kg
- Aantal haken: 90 stuks
- Slot: Voorzien van een cilinder sleutelslot (2 sleutels)
- Overige sloten tegen meerpijs
- Kleur: RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Geen certificaat |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 550 mm |
| Uitwendige breedte: | 300 mm |
| Uitwendige diepte: | 130 mm |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 9 Kg |
| Verankergaten: | Achterwand |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Haken kort | 90 Stuks |
