Halle 12000
Artikelnummer: 12000 Terug...Details
- Buitenmaten: 235x245x175 mm (LxBxH)
- Binnenmaten: 229x239x124 mm (LxBxH)
- Verankergaten: Achterwand (4 gaten)
- Gewicht: 10 kg
- Aantal haken: 25 stuks
- Slot: Voorzien van een cilinder sleutelslot (2 sleutels)
- Overige sloten tegen meerpijs
- Kleur: RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Geen certificaat |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 235 mm |
| Uitwendige breedte: | 245 mm |
| Uitwendige diepte: | 175 mm |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 10 Kg |
| Verankergaten: | Achterwand |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Haken kort | 25 Stuks |
