-11%
Mainz 13007
Artikelnummer: 13007 Terug...Waardeberging € 2.500,- contantgeld - € 5.000,- kostbaarheden
Classificatie inbraakwerend EN 14450 Klasse S1
Details:
• Buitenmaten: 1000x600x200 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 994x594x118 mm [hxbxd]
• Aantal haken: 300 stuks
• Deurdoorgang: 894x474 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/2
• Gewicht: 73 Kg
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S1, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 1000 mm |
| Uitwendige breedte: | 600 mm |
| Uitwendige diepte: | 200 mm |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 73 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Haken kort | 300 Stuks |
