-10%
Mainz 13010
Artikelnummer: 13010 Terug...Waardeberging € 2.500,- contantgeld - € 5.000,- kostbaarheden
Classificatie inbraakwerend EN 14450 Klasse S1
Details:
• Buitenmaten: 1850x600x200 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1844x594x118 mm [hxbxd]
• Aantal haken: 540 stuks
• Deurdoorgang: 1744x474 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/2
• Gewicht: 124 Kg
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S1, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 1850 mm |
| Uitwendige breedte: | 600 mm |
| Uitwendige diepte: | 200 mm |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 124 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Haken kort | 540 Stuks |
