Chubbsafes Trident EX G5-170
Terug...Waardeberging: 125.000,- contant / 250.000,- kostbaarheden
Classificatie inbraakwerendheid: EN 1143-1 V
Classificatie brandwerendheid: NT FIRE 017 - 60P
Classificatie explosieven: EN 1143-1 V EX
Details:
- Buitenmaten: 920x730x640 mm
- Binnenmaten: 750x560x400 mm
- Verankergaten vloer / achterwand: 5 / 1
- Gewicht: 740 kg
- Legbord aantal: 2 stuks
- Inhoud: 168 Liter
- Slot: 2x dubbelbaard sleutelslot (alternatieve sloten tegen meerprijs)
- Kleur: RAL 7016 Antraciet
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Gewicht | 740 Kg |
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 5, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | NT Fire-017 60P |
| Classificatie Explosieven | Klasse V EX (EN 1143-1) |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Uitwendige hoogte: | 920 mm |
| Uitwendige breedte: | 730 mm |
| Uitwendige diepte: | 640 mm |
| Legbord aantal | 2 stuks |
| Inhoud | 168 Liters |
| Fabrikant | Chubbsafes |
