Chubbsafes Trident EX G3-110
Terug...Waardeberging: 45.000,- contant / 90.000,- kostbaarheden
Classificatie inbraakwerendheid: EN 1143-1 III
Classificatie brandwerendheid: NT FIRE 017 - 60P
Classificatie explosieven: EN 1143-1 III EX
Details:
- Buitenmaten: 790x730x560 mm
- Binnenmaten: 620x560x320 mm
- Verankergaten vloer / achterwand: 5 / 1
- Gewicht: 540 kg
- Legbord aantal: 1 stuks
- Inhoud: 111 Liter
- Slot: 1x dubbelbaard sleutelslot (alternatieve sloten tegen meerprijs)
- Kleur: RAL 7016 Antraciet
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Gewicht | 540 Kg |
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 3, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | NT Fire-017 60P |
| Classificatie Explosieven | Klasse III EX (EN 1143-1) |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Uitwendige hoogte: | 790 mm |
| Uitwendige breedte: | 730 mm |
| Uitwendige diepte: | 560 mm |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Inhoud | 111 Liters |
| Fabrikant | Chubbsafes |
