Snel leverbaar!
DRS Prisma-IV-2
Terug...Waardeberging € 75.000,- contant geld / € 150.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 30 min voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 4
Classificatie: brandwerend EN 15659 LFS 30P (temperatuur tot ca. 850°C.)
Details:
• Buitenmaten: 720x570x500 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 600x440x305 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 564x420 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/1
• Gewicht: 371 Kg
• Legbord: 1 stuks
• Inhoud: 81 Liter
• Ordner aantal: 8 stuks
• Slot: 2 stuks dubbelbaard sleutelslotmet 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7024
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 4, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | EN 15659 LFS30 |
| Uitwendige hoogte: | 720 mm |
| Uitwendige breedte: | 570 mm |
| Uitwendige diepte: | 500 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 600 mm |
| Binnenmaat breedte: | 440 mm |
| Binnenmaat diepte: | 305 mm |
| Inhoud | 81 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 8 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035/RAL7024 |
| Gewicht | 371 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 420 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 564 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Haken kort | 5 Stuks |

