Snel leverbaar!
DRS Prisma-IV-4
Terug...Waardeberging € 75.000,- contant geld / € 150.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 10 min voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 4
Classificatie: brandwerend EN 15659 LFS 30P (temperatuur tot ca. 850°C.)
Details:
• Buitenmaten: 1070 x 570 x 500 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 950 x 440 x 305 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 914 x 420 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/1
• Gewicht: 523 Kg
• Legbord: 2 stuks
• Inhoud: 127 Liter
• Ordner aantal: 13 stuks
• Slot: 2 stuks dubbelbaard sleutelslotmet 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7024
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 4, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | EN 15659 LFS30 |
| Uitwendige hoogte: | 1070 mm |
| Uitwendige breedte: | 570 mm |
| Uitwendige diepte: | 500 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 950 mm |
| Binnenmaat breedte: | 440 mm |
| Binnenmaat diepte: | 305 mm |
| Inhoud | 127 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 13 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035/RAL7024 |
| Gewicht | 523 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 914 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 420 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Haken kort | 5 Stuks |

