Snel leverbaar!
DRS Prisma-IV-8
Terug...Waardeberging € 75.000,- contant geld / € 150.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 10 min voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 4
Classificatie: brandwerend EN 15659 LFS 30P (temperatuur tot ca. 850°C.)
Details:
• Buitenmaten: 1220 x 700 x 540 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1100 x 570 x 345 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 1064 x 550 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/1
• Gewicht: 706 Kg
• Legbord: 1 stuks
• Inhoud: 216 Liter
• Ordner aantal: 21 stuks
• Slot: 2 stuks dubbelbaard sleutelslotmet 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7024
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 4, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | EN 15659 LFS30 |
| Uitwendige hoogte: | 1220 mm |
| Uitwendige breedte: | 700 mm |
| Uitwendige diepte: | 540 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1100 mm |
| Binnenmaat breedte: | 570 mm |
| Binnenmaat diepte: | 345 mm |
| Inhoud | 216 Liters |
| Legbord aantal | 2 stuks |
| Ordner aantal | 21 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035/RAL7024 |
| Gewicht | 706 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 1064 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 550 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Haken kort | 5 Stuks |

