Snel leverbaar!
DRS Prisma-IV-10
Terug...Waardeberging € 75.000,- contant geld / € 150.000,- kostbaarheden
Brandwerend: 10 min voor papier
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 4
Classificatie: brandwerend EN 15659 LFS 30P (temperatuur tot ca. 850°C.)
Details:
• Buitenmaten: 1476 x 806 x 540 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1356 x 676 x 345 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 1320 x 656 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/1
• Gewicht: 920 Kg
• Legbord: 3 stuks
• Inhoud: 316 Liter
• Ordner aantal: 35 stuks
• Slot: 2 stuks dubbelbaard sleutelslotmet 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7024
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 4, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | EN 15659 LFS30 |
| Uitwendige hoogte: | 1470 mm |
| Uitwendige breedte: | 806 mm |
| Uitwendige diepte: | 540 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1356 mm |
| Binnenmaat breedte: | 676 mm |
| Binnenmaat diepte: | 345 mm |
| Inhoud | 316 Liters |
| Legbord aantal | 3 stuks |
| Ordner aantal | 35 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035/RAL7024 |
| Gewicht | 920 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 1320 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 656 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Haken kort | 5 Stuks |

