-32%
Chubbsafes DuoGuard G2-150-KL-PL-90
Terug...OPRUIMING
KLUIS MET LICHTE SCHADE AAN ONDERKANT DEUR
Waardeberging € 25.000,- contant geld / € 50.000,- kostbaarheden
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 2
Specificaties
- Bescherming tegen inbraak en brand
- ECB-S gecertificeerde inbraakwerendheid volgens EN 1143-1 Grade II (indicatie waardeberging : € 25.000 / € 50.000)
- SP gecertificeerde brandwerendheid volgens NT FIRE 017 – 90 paper (90 minuten voor papier)
- Standaard uitgevoerd met EN 1300 gecertificeerd dubbelbaard klavierslot met 2 sleutels of EN 1300 gecertificeerd elektronisch slot (inclusief batterijen)
- Legborden in hoogte verstelbaar : ja
- Deuropening : 180°
- Vergrendeling aantal zijden : 3
- Verankering : bodem (1x)
- Verankeringsmateriaal meegeleverd : ja
- Kleur/afwerking : antraciet
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 2, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | NT Fire-017 90P |
| Uitwendige hoogte: | 901 mm |
| Uitwendige breedte: | 626 mm |
| Uitwendige diepte: | 587 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 775 mm |
| Binnenmaat breedte: | 500 mm |
| Binnenmaat diepte: | 386 mm |
| Inhoud | 150 Liters |
| Legbord aantal | 2 stuks |
| RAL Kleur | Antraciet |
| Gewicht | 466 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Fabrikant | Nauta |
