-14%
MAX-II-6A
Artikelnummer: 413106 Terug...OVERJARIGE MODELLEN 2021
Waardeberging € 25.000,- contant geld / € 50.000,- kostbaarheden
Brandwerend: Niet getest
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 2
Details:
• Buitenmaten: 1350x550x465 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 1250x440x305 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 1218x434mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 297 Kg
• Legbord: 3 stuks
• Inhoud: 168 Liter
• Ordner aantal: 20 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7024
De opgegeven uitwendige diepte is exclusief 50 mm voor klink en scharnieren
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 2, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 1350 mm |
| Uitwendige breedte: | 550 mm |
| Uitwendige diepte: | 465 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 1250 mm |
| Binnenmaat breedte: | 440 mm |
| Binnenmaat diepte: | 305 mm |
| Inhoud | 168 Liters |
| Legbord aantal | 3 stuks |
| Ordner aantal | 20 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035/RAL7024 |
| Gewicht | 297 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 1208 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 429 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Haken kort | 5 Stuks |
