-25%
DRS Prisma I/4 A
Artikelnummer: 071030401 Terug...Overjarig model 2022
Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Brandwerend: Niet getest
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
Classificatie: brandwerend DIN 4102
• Buitenmaten: 950x420x445 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 900x360x335 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 838x324 mm
• Verankergaten: vloer/ achterwand 1/0
• Gewicht: 107 Kg
• Legbord aantal: 2 stuks
• Inhoud: 109 Liter
• Ordner aantal: 10 stuks
• Sloten: de kluis is standaard uitgevoerd met één dubbelbaard sleutelsloten. (2 sleutels worden meegeleverd)
• Kleur: RAL 7024
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | DIN 4102 |
| Uitwendige hoogte: | 950 mm |
| Uitwendige breedte: | 420 mm |
| Uitwendige diepte: | 445 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 900 mm |
| Binnenmaat breedte: | 360 mm |
| Binnenmaat diepte: | 335 mm |
| Inhoud | 109 Liters |
| Legbord aantal | 2 stuks |
| Ordner aantal | 10 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 107 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Deurdoorgang hoogte: | 838 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 324 mm |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
