Direct leverbaar
DRS Prisma I/2
Artikelnummer: 071030201 Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Brandwerend: Niet getest
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
Classificatie: brandwerend DIN 4102
• Buitenmaten: 600x420x445 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 550x360x335 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 488x324 mm
• Verankergaten: vloer/ achterwand 1/0
• Gewicht: 76 Kg
• Legbord aantal: 1 stuks
• Inhoud: 66 Liter
• Ordner aantal: 6 stuks
• Sloten: de kluis is standaard uitgevoerd met één dubbelbaard sleutelsloten. (2 sleutels worden meegeleverd)
• Kleur: RAL 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | DIN 4102 |
| Uitwendige hoogte: | 600 mm |
| Uitwendige breedte: | 420 mm |
| Uitwendige diepte: | 445 mm |
| Inhoud | 66 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 6 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 76 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897021168 |


