-15%
Sun Safe ES 065
Artikelnummer: 061002682 Terug...Waardeberging: Geen certificaat
Brandwerend: 2 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend Geen certificaat
Classificatie: brandwerend NT Fire-017 120P
Details:
• Buitenmaten: 669x549x507 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 519x398x346 mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 120 Kg
• Legbord: 1 stuk
• Inhoud: 71 Liter
• Ordner aantal: 6 stuks
• Voorzien van lade
• Kleur RAL 9002
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Geen certificaat |
| Classificatie brandwerend | NT Fire-017 120P |
| Uitwendige hoogte: | 669 mm |
| Uitwendige breedte: | 549 mm |
| Uitwendige diepte: | 507 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 519 mm |
| Binnenmaat breedte: | 398 mm |
| Binnenmaat diepte: | 346 mm |
| Inhoud | 71 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 6 stuks |
| RAL Kleur | RAL 9002 |
| Gewicht | 120 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| elektronischslot met | 1 codes |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897700254 |
