-15%
Sun Safe ES 080
Artikelnummer: 061002782 Terug...Waardeberging: Geen certificaat
Brandwerend: 2 uur voor papier
Classificatie: inbraakwerend Geen certificaat
Classificatie: brandwerend NT Fire-017 120P
Details:
• Buitenmaten: 791x580x507 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 638x416x346 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: -- / -- mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 185 Kg
• Legbord: 1 stuk
• Inhoud: 92 Liter
• Ordner aantal: 8 stuks
• Voorzien van lade
• Kleur RAL 9002
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Geen certificaat |
| Classificatie brandwerend | NT Fire-017 120P |
| Uitwendige hoogte: | 791 mm |
| Uitwendige breedte: | 580 mm |
| Uitwendige diepte: | 507 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 638 mm |
| Binnenmaat breedte: | 416 mm |
| Binnenmaat diepte: | 346 mm |
| Inhoud | 92 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 8 stuks |
| RAL Kleur | RAL 9002 |
| Gewicht | 185 Kg |
| Verankergaten: | Vloer |
| elektronischslot met | 1 codes |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897700261 |
