FK 2-25 SP
Terug...Classificatie brandwerend NT Fire-017 60P
Details:
• Buitenmaten: 710x530x640 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 264x385x495 mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 0/0
• Gewicht: 116 Kg
• Lades: 2
• Inhoud: 100 Liter
• Slot: Medeco veiligheidslot met 2 sleutels
• Kleur RAL 7035
LET OP: De "ladenkast FireKing 25" is niet inbraakwerend gecertificeerd.
Contact
Safe2Lock VOF
Tel. +31 485 324 870
info@safe2lock.nl
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Geen certificaat |
| Classificatie brandwerend | EN 1047-1 S60P |
| Uitwendige hoogte: | 710 mm |
| Uitwendige breedte: | 530 mm |
| Uitwendige diepte: | 640 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 264 mm |
| Binnenmaat breedte: | 385 mm |
| Binnenmaat diepte: | 495 mm |
| Inhoud | 100 Liters |
| Lades voor documentensafes (brandwerende ladekasten) | 2 |
