FK 4-25 SP
Terug...Classificatie brandwerend NT Fire-017 60P
Details:
• Buitenmaten: 1340x530x640 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 264x385x495 mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 0/0
• Gewicht: 197 Kg
• Lades: 4
• Inhoud: 200 Liter
• Slot: Medeco veiligheidslot met 2 sleutels
• Kleur RAL 7035
LET OP: De "ladenkast FireKing 21" is niet inbraakwerend gecertificeerd.
Contact
Safe2Lock VOF
Tel. +31 485 324 870,
info@safe2lock.nl
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Geen certificaat |
| Classificatie brandwerend | EN 1047-1 S60P |
| Uitwendige hoogte: | 1340 mm |
| Uitwendige breedte: | 530 mm |
| Uitwendige diepte: | 640 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 264 mm |
| Binnenmaat breedte: | 385 mm |
| Binnenmaat diepte: | 495 mm |
| Inhoud | 200 Liters |
| Lades voor documentensafes (brandwerende ladekasten) | 4 |
