Direct leverbaar
MAX-III-4A
Artikelnummer: 419104 Terug...Waardeberging € 45.000,- contant geld / € 90.000,- kostbaarheden
Brandwerend: Niet getest
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 3
Classificatie: brandwerend DIN 4102
Details:
• Buitenmaten: 1050x550x465 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 950x440x305 mm [hxbxd]
• Deurdoorgang: 918x434 mm [hxb]
• Verankergaten vloer/achterwand: 1/0
• Gewicht: 401 Kg
• Legbord: 2 stuks
• Inhoud: 127 Liter
• Ordner aantal: 15 stuks
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7024
De opgegeven uitwendige diepte is exclusief 50 mm voor klink en scharnieren
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 3, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 1050 mm |
| Uitwendige breedte: | 550 mm |
| Uitwendige diepte: | 465 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 950 mm |
| Binnenmaat breedte: | 440 mm |
| Binnenmaat diepte: | 305 mm |
| Inhoud | 127 Liters |
| Legbord aantal | 2 stuks |
| Ordner aantal | 15 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7035/RAL7024 |
| Gewicht | 401 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Deurdoorgang hoogte: | 916 mm |
| Deurdoorgang breedte: | 433 mm |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Barcode | 8719689101855. |
| Haken kort | 5 Stuks |
