-15%
AG 05-I
Artikelnummer: 071070101 Terug...Waardeberging € 10.000,- contant geld / € 20.000,- kostbaarheden
Brandwerend: niet getest
Classificatie: inbraakwerend EN 1143-1 Klasse 1
Classificatie: brandwerend Licht brandwerend DIN 4102 (niet gecertificeerd)
Details:
• Buitenmaten: 280x450x442 mm [hxbxd]
• Binnenmaten: 230x400x310 mm [hxbxd]
• Verankergaten vloer/achterwand: 2/0
• Gewicht: 85 Kg
• Legbord: 1 stuk
• Inhoud: 29 Liter
• Slot: dubbelbaard sleutelslot met 2 sleutels (ander type slot bij opties kiezen tegen meerprijs)
• Kleur RAL 7037
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse 1, EN 1143-1 |
| Classificatie brandwerend | DIN 4102 |
| Uitwendige hoogte: | 280 mm |
| Uitwendige breedte: | 450 mm |
| Uitwendige diepte: | 442 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 230 mm |
| Binnenmaat breedte: | 350 mm |
| Binnenmaat diepte: | 180 mm |
| Inhoud | 29 Liters |
| Legbord aantal | 1 stuks |
| Ordner aantal | 2 stuks |
| RAL Kleur | RAL 7037 |
| Gewicht | 85 Kg |
| Verankergaten: | Vloer en Achterwand |
| Fabrikant | Wertheim |
| Barcode | 8712897038906 |
