-15%
BT 1 Vloerkluis
Artikelnummer: 151001101 Terug...Geen brandwerende eigenschappen
Classificatie: Inbraakwerend EN 14 450 Security Level 2
Classificatie: Brandwerend: Geen certificaat
Details:
- Buitenmaten: 540x440x330 mm
- Binnenmaten: 350x424x314 mm
- Gewicht: 49 kg
- Inhoud: 47 Liter
- Kleur: RAL 7035, grijs
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Classificatie inbraakwerend | Klasse S2, EN 14450 |
| Classificatie brandwerend | Geen certificaat |
| Uitwendige hoogte: | 540 mm |
| Uitwendige breedte: | 440 mm |
| Uitwendige diepte: | 330 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 350 mm |
| Binnenmaat breedte: | 424 mm |
| Binnenmaat diepte: | 314 mm |
| Inhoud | 47 Liters |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 49 Kg |
| Fabrikant | De Raat Brandkasten |
| Barcode | 8712897721075 |
