-15%
KSB 101
Artikelnummer: 131080221 Terug...Details:
- Buitenmaten: 395x215x215 mm
- Binnenmaten:328x199x162 mm
- Verankering: Muurverankering, trommel links
- Gewicht: 20 kg
- Inhoud: 11 Liter
- Slot: Voorzien van een dubbelbaard sleutelslot (2 sleutels)
- Kleur: Ral 7035
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Uitwendige hoogte: | 395 mm |
| Uitwendige breedte: | 215 mm |
| Uitwendige diepte: | 215 mm |
| Binnenmaat hoogte: | 328 mm |
| Binnenmaat breedte: | 199 mm |
| Binnenmaat diepte: | 162 mm |
| RAL Kleur | RAL 7035 |
| Gewicht | 20 Kg |
| Fabrikant | Inter Sicherheits Service |
| Barcode | 8712897033635 |
